Zľavnený tovar

• O ZNAČKE DOLLY 

Sme výhradnými distribútormi značky DOLLY by Le Petit Tom® , čo znamená, že DOLLY dodávame výhradne my do predajní vrámci SR, ČR.  
Akékoľvek sukne, či výrobky, ktoré nemajú označenie DOLLY by Le Petit Tom® nimi niesú - kvalita a prevedenie nezodpovedá značke a častokrát označenie "DOLLY sukňa" zavádza zákazníkov. 
Prinášame preto krátky článok o označení a samotnej značke. 

AKO SPOZNÁM, ŽE IDE O PRAVÚ DOLLY sukničku a výrobok značky DOLLY by Le Petit Tom® ?

Postupom času sa nás pýtate, ako spoznáte, že suknička, resp. výrobky sú naozaj skutočné "DOLLY". 

 

Značka DOLLY by Le Petit Tom® ponúka oblečenie, ktoré spoznáte podľa štítku na výrobku - DOLLY tvár a označenie značky. 

 

Všetky produkty majú viditeľné logo v prednej časti sukničky, na šatách, resp. na tope. 

 


 

Na náševke z vnútornej strane je tiež jasne viditeľné logo DOLLY by Le Petit Tom®. 

 

Materiály sú tie najjemnejšie a najvyberaniejšie, aby značka ulahodila aj tým najnáročnejším zákazníkom. 

Kašmírová kolekcia ponúka výrobky z kašmíru doplnené veľkými perličkami. V lete Vás príjemne schladia, v zime zahrejú. 

Výrobky z angory sú precízne prepracované. 

 

 

   Najdokonalejšía je High-end kolekcia LA DOLLY, kde sú použité materiály ako pravý hodváb, satén a Linton tvíd.

Linton® je jediný dodávateľ látok pre Chanel, sme pyšní, že od roku 2014 spolupracuje aj práve so značkou DOLLY by Le Petit Tom®. 

 

 

NIEČO VIAC O ZNAČKE DOLLY by Le Petit Tom®

DOLLY by Le Petit Tom®je pret a porter kolekcia módnej návrhárky Anne-Marie van Dijk z Holandska. Inšpirovaná je jej piatimi deťmi, módnymi ikonami, baletom a filmami. Štýlová kolekcia je plná farieb, klasických a teatrálnych sukní známe aj ako DOLLY sukne pre dievčatá a dámy, ktoré sukniam jednoducho neodolajú.

DOLLY zavádza nové pravidlá v šatníku počnúc novorodeniatkami cez teenagerov až po dospelé dámy.

 

DOLLY sa tak stala darom, ktorý milujeme tak dávať, ako aj dostávať.

 

Značka ponúka najžiadanejšie farby DOLLY sukničiek, tutu sukne, šaty a doplnky. Doplnená je topánkami ručne vyrobenými v prestížnm talianskom a španielskom ateliéri z tej najkvalitnejšej kože ako Mary Janes, mokasíny, balerínky pre celú rodinu.

 

Návrhárka:

 

Anne-Marie van Dijk, dcéra klaviristu a umelecky založenej mamy, začala podnikanie v roku 2005 po tom, ako sa jej narodilo piate dieťatko – vytúžená dcérka Isabella.

„For my Isabella“

Deti sú pre ňu najväčšou inšpiráciou, tiež láska k fotografii, grafike, móde a designu. Ako malé deivča bola nadšená z obchodov a výkladov. Po skončení školy grafického designu a módy, sa zamestnala ako predajca v módnej oblasti. Postupne si vypracovala vlastnú značku, ktorá odzrkadľuje jej lásku k móde a deťom.

 

Značka ponúka viacero kolekcií ako: baletná kolekcia / balet na každodenné nosenie/, Maria Antoinetta /plná čipiek, inšpirovaná Máriou Antoinettou/, kolekcia Attitude / pre dolly dievčatá a dámy s vlastným postojom/, Perlová kašmírová kolekcia.

Novinkou na rok 2014/2015 je exkluzívna kolekcia LA DOLLY ručne vyrobená v Taliansku. DOLLY šaty z pravého Chanelovského Linton® tvídu, prestížne prepracované kúsky s vlny a pravého saténu robia DOLLY kolekciu ešte jedinečnejšou. Každý kúsok LA DOLLY je pokladom, ktorý pretrvá roky.