LA DOLLY šaty „SESTRIČKA“ z LINTON TVÍDU – biele

LA DOLLY šaty „SESTRIČKA“ z LINTON TVÍDU – biele

290,00 €

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

nové

Exkluzívne LA DOLLY šaty "SESTRIČKA" + sponka do vlasov

Nádherné strihom jednoduché šaty z Linton® tvídu so saténovým futrom, ozdobené veľkými zlatými gombikmi a veľkou sponkou do vlasov pre malú/veľkú sestričku.

Veľkosti: 1-12 a dámy.

Látka: Linton Tweed® : 55% viskóza, 45% bavlna

  • Pranie a čistenie: chemické čistenie v čistiarni
  • Šaty sú ručne vyrobené v Taliansku
LA DOLLY je Prêt-à-Porter módna kolekcia ručne vyrobená v Taliansku. Skutočný Chanel tvíd z dielne Linton Tweeds® z Anglicka je použitý na zhotovenie týchto jedinečných, sofistikovaných a prestížnych kúskov LA DOLLY pre Dolly dievčatá. Linton Tweed® je tiež dodávateľom látky pre módny dom Chanel, čo robí kolekciu tak špeciálnou a exkluzívnou.
Práve Chanel tvíd len podčiarkol dokonalosť kolelckie LA DOLLY, aby sa stala tou najdokonalejšou a najvyššou, čo značka ponúka. Aby bol každý kúsok LA DOLLY čo najdokonalejší, Linton tvíd je odoslaný z dieľne Anglickej výrobne do Talianska, kde sú tieto exkluzívne kúsky vyrobené ( ‘La Dolly’ znamená v taliančine bábika)
Vplyv šesťdesiatych rokov spolu s oblečením pre bábiky ovplyvnil módnu líniu a návrhy DOLLY návrhárky pri zhotovení šiat ako sú Letuškine šaty, Malý business kostým a ďalšie, ktoré jedoducho musíte mať...
Každý LA DOLLY kúsok je špeciálny darček, ktorý ostáva generácie a je nestarnúci roky.