LA DOLLY PRINCEZNIČKOVSKÝ kabát z LINTON TVÍDU – ružový

LA DOLLY PRINCEZNIČKOVSKÝ kabát z LINTON TVÍDU – ružový

370,00 €

Warning: Last items in stock!

New

  • 5-6 years

Exkluzívny LA DOLLY princezničkovský kabátik + odnímateľný golier z kožušiny

Nádherný strihom jednoduchý kabátik z trblietavého Linton® tvídu so saténovým futrom so značkovou DOLLY potlačou, ozdobený veľkou mašľou.

Skombinujte kabátik s princezničkovskými šatami LA DOLLY!

 

Veľkosti: 1-12.

Látka: Linton Tweed® : 28% viskóza, 48% bavlna, 22% vlna, 2% polyester

 

  • Pranie a čistenie: chemické čistenie v čistiarni
  • Kabát je ručne vyrobený v Taliansku
 
LA DOLLY je Prêt-à-Porter módna kolekcia ručne vyrobená v Taliansku. Skutočný Chanel tvíd z dielne Linton Tweeds® z Anglicka je použitý na zhotovenie týchto jedinečných, sofistikovaných a prestížnych kúskov LA DOLLY pre Dolly dievčatá. Linton Tweed® je tiež dodávateľom látky pre módny dom Chanel, čo robí kolekciu tak špeciálnou a exkluzívnou.
Práve Chanel tvíd len podčiarkol dokonalosť kolelckie LA DOLLY, aby sa stala tou najdokonalejšou a najvyššou, čo značka ponúka. Aby bol každý kúsok LA DOLLY čo najdokonalejší, Linton tvíd je odoslaný z dieľne Anglickej výrobne do Talianska, kde sú tieto exkluzívne kúsky vyrobené ( ‘La Dolly’ znamená v taliančine bábika)
Vplyv šesťdesiatych rokov spolu s oblečením pre bábiky ovplyvnil módnu líniu a návrhy DOLLY návrhárky pri zhotovení šiat ako sú Letuškine šaty, Malý business kostým a ďalšie, ktoré jedoducho musíte mať...
Každý LA DOLLY kúsok je špeciálny darček, ktorý ostáva generácie a je nestarnúci roky.
 

Related(30)

Most Trendy