Vianočný darček pre päťročného chlapca

Komentáre (0)

Vianočný darček pre päťročného chlapca

Máte doma malé poklady vo veku 3-6 rokov? Aký darček je vhodný pre päťročného chlapčeka? Pripravili sme pre vás pár tipov, ktoré sa budú iste páčiť.

 

Ako som spomínala v predošlom blogu ohľadom vhodného darčeka pre trojročné dievčatko, aj pre chlapcov je číslo 1 CoComelon. CoComelon je číslo 1 detský náučný kanál v angličtine na Youtube na svete. Konečne sme sa dočkali série krásnych a pritom edukačných hračiek vhodné práve pre kategóriu detí od 2-5 rokov. Zabavia a pritom prevedú deti celodennými činnosťami. Zvuky, piesne a krásne farby sú samozrejmosťou. Hlavným aktérom je malý chlapček JJ s jeho rodinou a kamarátmi. Spievajúci školský autobus a CoComelon traktor je NAJ produktom v našom výbere spolu s CoComelon hračkami do vody. Hudobnú knihu odporúčam ja ako mama pre všetky detičky ako MUST HAVE kúsok!

Snažíme sa do nášho portfólia zaradiť hračky, ktoré sú výnimočné. Takými sú aj drevené hračky vhodné práve pre dvojročného až päťročného chlapčeka. Naším tipom je práve XXL vláčiková sada. Je jednoducho kombinovateľná napríklad s hasičskou stanicou - tá má v balení hasičov, hasičské auto, hasičského psíka a dokonca figúrky s ohňom, na veži skutočný zvonček, aby sme požiar nahlas oznámili! 

Doplnkom ZOO deti prevediete skutočným výletom! Drevené zvieratká, postavičky detí a dospelých, k tomu oplotenie a krmivo pre zvieratká! Prepracované do detailov. 

Aby čas strávený spoločne bol aj kreatívny, s DADOO produktami sa nudiť nebudete. Či už siahnete po CoComelon omaľovánkach, nálepkách, alebo skôr zvolíte set na hranie s plastelínou iste zažijete kopec zábavy. 

 

Ak máte doma milovníka vesmíru, rakiet a kozmonautov, vhodné je iluminačné svietiace tričko. Nie, nieje to obyčajné tričko s obrázkom...s tým by sme asi veľmi „nepochodili“ :) Toto má v balení malé svetielko, ktorým na iluminačnú plochu deti nakreslia obrázok alebo odkaz. Tričko tak v tme svieti a ponúka deťom zábavu a radosť. Zlaďte sa k nemu iluminačným topom alebo mikinou a uvidíte akí šťastí budete! 

Neviete z vane dostať svoje dieťatko? Pre chlapcov máme perfektné hračky do vody – bublifuk, točiace sa vrtuľky (tie prilepíte na vaňu alebo kachličky a prúdom vody sa roztočia), prípadne vodné puzzle a striekacie hračky? Zábava je zaručená.