DORUČENIE objednávky

VIANOCE: Všetky objednávky uskutočnené od 18.12.2020 nemajú garanciu doručenia do Vianoc. Objednávky expedujeme do 23.12.2020, doručenie a posielanie Vašich zásielok bude štandardne aj medzi sviatkami v závislosti fungovania kuriérskej spoločnosti SPS. Pre viac informácií ohľadom Vašej objednávky nás kľudne kontaktujte. Prajeme Vám krásne a pokojné Vianoce v zdraví a kruhu najbližších. DADOO

Všetok tovar online, ktorý nieje označený inak (predobjednávka), Vám bude doručený do 2 pracovných dní . Dodanie do Českej republiky sa môže predĺžiť na 3 pracovné dni.

 Váš balíček Vám doručí kuriér spoločnosti Slovak parcel service priamo domov alebo do práce. V Českej republike čakajte kuriéra spoločnosti Intime. 

PLATBA:

DOBIERKA - Platba za Váš balíček je možná v hotovosti pri doručení v eurách, v ČR v českých korunách. 

PAYPAL: Platbu môžete zrealizovať online prostredníctvom Paypal-u. 

ONLINE INTERNET BANKING: Platba online prostredníctvom internetbankingu – cardpay, tatrapay. 

* Ďalšie náležitosti doručenia a platby sa riadia Obchodnými podmienkami našej spoločnosti

 

 * V súvislosti s opatreniami koronavírusu KOVID-19, žiaľ naša kuriérska služba neprijíma balíky s dobierkou. Preto Vás poprosíme o úhradu vašej objednávky vopred. Možnosti úhrady sú prostredníctvom internetovej platby - cardpay, tatrapay, paypal, alebo prevodom na účet. Balíčky môžu byť odoslané s miernym zdržaním. Snažíme sa posielať minimálne raz týždenne. O odoslaní Vašej objednávky budete informovaní emailom. Ďakujeme za porozumenie a prajeme veľa síl.